Aktualności

31
maj

Śruby TPA z przekierowaniem można stosować gdy istnieje potrzeba skorygowania kąta kanału śruby w stosunku do płaszczyzny okluzyjnej dla osiągnięcia poprawy funkcjonalności i estetyki odbudowy. Śrub należy stosować wraz ze specjalnym śrubokrętem typu Torx, pozwalającym na przykręcanie pod dowolnym kątem do 25°.

04
sty

Z duma prezentujemy naszą nową linię łączników w pełni kompatybilnych z systemem Locator®, anodowanych na kolor złoty oraz wyprodukowanych pod restrykcyjnymi rygorami jakościowymi. System kompatybilnych łączników typu Locator® firmy IPD jest najbardziej cenowo korzystnym połączeniem protez na rynku, który charakteryzuje się wysoką precyzją oraz niezawodnością. Zawiera nie tylko łącznik, ale także element retencyjny w 3 różnych stopniach retencji oraz tytanową bazę ...

10
wrz

W lipcu tego roku zespół IPD miał możliwość odwiedzić firmę Roland Iberica znajdującą się w Parku Technologicznym del Vallés w celu oceny możliwości procesu CAD/CAM w połączeniu z frezarką Roland DWX50. Założoną praca do wykonania był 5 elementowy most oparty na 2 implantach zębów 42 oraz 33. Przy użyciu skanera Identica uzyskano bardzo efektywne obrazy.